Een ster voor onze horeca

Maandag 5 oktober worden in Maastricht de nieuwe Michelinsterren voor Nederlandse restaurants bekendgemaakt. Een mooi moment om ook onze eigen horecacollega’s in het zonnetje te zetten. Want eerlijk is eerlijk: wij vinden dat onze collega’s in de horeca ook een ster verdienen. 

Elke dag aan het werk in onze horeca

Van Rijnvicus en lunchroom De Verrassing in Alphen aan den Rijn tot de bedrijfslocaties van de gemeenten Alphen aan den Rijn, Kaag en Braassem en Ter Aar: iedere dag zorgen onze collega’s voor koffie, lunch, maaltijden en gastvrijheid. 

We proberen daarbij lekkere en zoveel mogelijk gezonde maaltijden aan te bieden. Dat sluit mooi aan bij één van onze 5 duurzaamheidsdoelen: goede gezondheid en welzijn. En een deel van de ingrediënten komt rechtstreeks uit onze eigen moestuin De Klim-Op. 

Een opstap naar een mooie baan

Onze horeca gaat over meer dan lekker eten. We ontwikkelen mensen in de horeca via een leerwerktraject, zodat zij hun talenten en vaardigheden verder kunnen ontwikkelen en kunnen doorstromen naar een mooie baan. En wie weet staat iemand die nu bij ons ervaring opdoet, over een paar jaar wel in de keuken van een restaurant met een Michelinster. 

Een ster voor onze horecatoppers

Een echte Michelinster krijgen onze horecacollega’s misschien niet, maar wat ons betreft verdienen ze er vandaag al één voor hun inzet, gastvrijheid en alles wat ze elke dag op tafel zetten. 

Kom je als collega of bezoeker bij één van onze bedrijfslocaties? Geef onze horecacollega’s dan eens een compliment. Kom je als collega of bezoeker bij één van onze bedrijfslocaties? Geef onze horecacollega’s dan eens een compliment.  

Interesse in werken in de horeca?

Ben je werkzoekend en lijkt werken in de horeca je leuk? Vraag je klantregisseur naar het leerwerktraject Horeca. Je kunt ook eens binnenlopen bij het Werkcentrum in het gemeentehuis voor een gratis adviesgesprek over werk en ontwikkeling.

Restaurantteam poseert gezamenlijk in de eetzaal.Twee medewerkers achter een toonbank met gebak en broodjes
Kokkin bereidt pizza in een professionele keukenKeukenpersoneel achter de toonbank met eten en broodmanden

Twee koks met een pan soep in de keuken

Vrouw met grote pan eten in professionele keuken

 

Medewerker presenteert drie belegde broodjes.Medewerker smeert beleg op een broodje

Kok met drie verpakte maaltijden in een keuken